Girl with a Pearl Earring (Engels)

Artikelnummer: 00004170
Beschikbaarheid: Op voorraad

(Engels) Een internationale bestseller met meer dan twee miljoen verkochte exemplaren, dit is een verhaal van het verlangen van een kunstenaar naar schoonheid en de ultieme corruptie van onschuld.

17e eeuws Holland. Als Griet een dienstmeid wordt in het huishouden van Johannes Vermeer in de stad Delft, denkt ze dat ze haar rol kent: huishoudelijk werk, wasserette en de verzorging van zijn zes kinderen. Maar naarmate ze deel gaat uitmaken van zijn wereld en zijn werk, spreidt hun groeiende intimiteit spanning en misleiding uit in het geordende huishouden, terwijl het schandaal doorsijpelt, in de stad daarbuiten.

Tracy Chevalier's buitengewone historische roman over de corruptie van onschuld en de prijs van genie is een eigentijdse klassieker perfect voor fans van Sarah Dunant en Philippa Gregory.

 

Titel: Girl with a Pearl Earring

Auteurs: Tracy Chevalier

Jaar van uitgave: juni 2006

Uitgeverij: Harper Collins UK

Taal: Engels

Aantal pagina’s: 272

Formaat: 19,8 x 12,9 x 1,8 cm

Bindwijze: paperback

ISBN: 9780007232161

 

0 sterren gebaseerd op 0 beoordelingen
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »